Naruszenia


Administrator szanuje prawo polskie i międzynarodowe, dlatego będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Portalu. 
Żadne przypadki naruszeń prawa nie będą tolerowane. Każdy użytkownik Portalu zakładając na nim Konto, jest informowany o tych zasadach i akceptuje je, zgadzając się na przestrzeganie Regulaminu. 

Jeżeli na łamach Serwisu zauważyli Państwo materiały, posty, komentarze naruszające Państwa dobra osobiste lub prawo, to prosimy o przesłanie takiego zgłoszenia korzystając z odpowiedniego formularza.
Przesłanie zgłoszenie zostanie przez nas starannie sprawdzone i w przypadku wykrycia naruszenia zgłoszony materiał zostanie zablokowany na łamach Serwisu.

Zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami), Administrator, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, usunął Komentarz/Post
lub Materiał naruszający prawo, zostaje zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej a jedyną osobą pociągniętą do odpowiedzialności może być Użytkownik, który zamieścił Komentarz/Post lub Materiał. 

Aby zgłosić materiał należy wysłać maila na adres anytubepl@gmail.com z danymi :

1. Imię i nazwisko osoby zgłaszającej
2. Uprawnienia posiadane do zgłoszenia naruszenia
3. Dane kontaktowe osoby zgłaszającej
4. Link/i do materiału ( jeden na linię )


ZE WZGLĘDU PROBLEMÓW Z DOSTARCZANIEM WIADOMOŚCI MAIL KONTAKTOWY ZOSTAŁ ZMIENIONY! MAILE KTÓRE ZOSTAŁY DO NAS WYSŁANE WCZEŚNIEJ MOGŁY NIE BYĆ DOSTARCZONE.